Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907
Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dutinoměrů, která nabízí následující výhody: Kompletní sada. Měřicí plochy z tvrdokovu (pro rozsah měření 2 - 6 mm). Kontaktní body s titanovým povlakem (pro rozsah měření > 6 mm), což zvyšuje životnost a odolnost vůči opotřebení. Dodáváno s nastavovacími kroužky a prodlužovacím nástavcem (pro rozsah měření > 6mm).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 3–6mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 3-4, 4-5, 5-6 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368‑003 / 368‑004 / 368‑005 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø4 mm (177‑204)ø5 mm (177‑205) |
| Hmot.: | 505g |
Obsah balení
- Včetně krabice
- klíče
- nastavovacího kroužku
- kontrolního certifikátu (pouze měřicí přístroje)
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-907
- EAN: 4946368082035
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
74 868,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
Podobné výrobky
368-163 - dutinoměr třídotekový 10-12mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-163Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
12 009,25 Kč Cena bez DPH: 9 925,00 Kč
368-993 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-993Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
72 781,50 Kč Cena bez DPH: 60 150,00 Kč
368-780 - dutinoměr třídotekový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-780Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
36 360,50 Kč Cena bez DPH: 30 050,00 Kč
368-771 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-771Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 214,00 Kč Cena bez DPH: 13 400,00 Kč
Tagy: dutinoměr





