Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-771
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 62–75mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 450g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-771 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-771
- EAN: 4946368517742
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 214,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 400,00 Kč
Podobné výrobky
368-166 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-166Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 276,25 Kč Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
368-774 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-774Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
27 194,75 Kč Cena bez DPH: 22 475,00 Kč
368-912 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Titanových) 368-912Sada přesných třídotekových dutin..
28 495,50 Kč Cena bez DPH: 23 550,00 Kč
368-776 - dutinoměr třídotekový 150-175 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-776Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 095,25 Kč Cena bez DPH: 26 525,00 Kč
Tagy: dutinoměr




