Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-163
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 100 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 10–12mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokovKužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 60g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-163 - dutinoměr třídotekový 10-12mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-163
- EAN: 4946368517179
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 009,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 925,00 Kč
Podobné výrobky
368-766 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-766Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 888,25 Kč Cena bez DPH: 9 825,00 Kč
368-771 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-771Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 214,00 Kč Cena bez DPH: 13 400,00 Kč
368-781 - Holtest 275-300mm T2
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-781Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
40 928,25 Kč Cena bez DPH: 33 825,00 Kč
368-178 - dutinoměr třídotekový 200-225 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-178Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
36 360,50 Kč Cena bez DPH: 30 050,00 Kč
Tagy: dutinoměr




