Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-780
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 250–275mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1690g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-780 - dutinoměr třídotekový 250-275mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-780
- EAN: 4946368517834
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
36 360,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 30 050,00 Kč
Podobné výrobky
368-179 - dutinoměr třídotekový 225-250 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-179Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
37 328,50 Kč Cena bez DPH: 30 850,00 Kč
368-773 - dutinoměr třídotekový 87-100mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-773Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
368-001 - Dutinoměr Mini-Holtest 2-2,5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 2-2,5 mm 368-001Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dut..
32 518,75 Kč Cena bez DPH: 26 875,00 Kč
368-180 - dutinoměr třídotykový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-180Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
38 871,25 Kč Cena bez DPH: 32 125,00 Kč
Tagy: dutinoměr





