Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-993
Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahující jednotlivá měřidla k pokrytí měřicího rozsahu, včetně nastavovacích kroužků a nástavců pro měření ve větších hloubkách. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | HT2-100RST |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–100mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 50-63, 62-75, 75-88, 87-100 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocelkužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368-770 / 368-771 / 368-772 / 368-773 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø62 mm (177-314)ø87 mm (177-318) |
| Hmot.: | 2020g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (jen měřicí přístroje)
368-993 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-993
- EAN: 4946368518053
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
72 781,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 60 150,00 Kč
Podobné výrobky
368-162 - dutinoměr třídotekový 8-10 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-162Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
12 009,25 Kč Cena bez DPH: 9 925,00 Kč
368-167 - dutinoměr třídotekový 25-30 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-167Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 639,25 Kč Cena bez DPH: 12 925,00 Kč
368-777 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-777Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 488,50 Kč Cena bez DPH: 26 850,00 Kč
368-991 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-991Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
25 984,75 Kč Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
Tagy: dutinoměr





