Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-776
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1200g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-776 - dutinoměr třídotekový 150-175 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-776
- EAN: 4946368517797
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 095,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 525,00 Kč
Podobné výrobky
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
145 593,25 Kč Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
368-175 - dutinoměr třídotekový 125-150 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-175Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
31 339,00 Kč Cena bez DPH: 25 900,00 Kč
368-170 - dutinoměr třídotekový 50-63 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-170Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
18 482,75 Kč Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
368-166 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-166Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 276,25 Kč Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
Tagy: dutinoměr





