Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-166
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 20–25mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 260g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-166 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-166
- EAN: 4946368517209
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 276,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
Podobné výrobky
368-174 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-174Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
29 433,25 Kč Cena bez DPH: 24 325,00 Kč
368-773 - dutinoměr třídotekový 87-100mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-773Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
145 593,25 Kč Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
368-915 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-915Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
176 841,50 Kč Cena bez DPH: 146 150,00 Kč
Tagy: dutinoměr





