Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-774
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1020g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-774 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-774
- EAN: 4946368517773
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
27 194,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 475,00 Kč
Podobné výrobky
368-906 - sada třídotykových dutinoměrů '2ks, rozsah měření 2-3mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-906Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
67 729,75 Kč Cena bez DPH: 55 975,00 Kč
368-179 - dutinoměr třídotekový 225-250 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-179Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
37 328,50 Kč Cena bez DPH: 30 850,00 Kč
368-772 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-772Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 607,25 Kč Cena bez DPH: 13 725,00 Kč
368-769 - dutinoměř třídotekový 40-50 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-769Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 308,25 Kč Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
Tagy: dutinoměr




