Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Titanových) 368-912
Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která nabízí následující výhody: Stabilní měření díky automatickému vystředění. Měřicí plochy z tvrdokovu (pro rozsah měření 2 - 6 mm). S jedním nastavovacím kroužkem a jedním prodlužovacím nástavcem.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 12–20mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 12-16, 16-20 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokovKužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368‑164 / 368‑165 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø16 mm (177‑177) |
| Hmot.: | 280g |
Obsah balení
- Včetně krabice
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (pouze měřicí přístroje)
368-912 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-912
- EAN: 4946368517582
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 495,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 550,00 Kč
Podobné výrobky
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
368-771 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-771Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 214,00 Kč Cena bez DPH: 13 400,00 Kč
368-181 - dutinoměr třídotekový 275-300mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-181Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
42 834,00 Kč Cena bez DPH: 35 400,00 Kč
368-765 - dutinoměr třídotekový 16-20 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-765Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Tagy: dutinoměr




