Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-177
Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Měřicí plochy s titanovým povlakem dávají vynikající životnost a odolnost vůči opotřebení (3 dotykové typy) Třídotekové dutinoměry umožňují stabilní měření s automatickým vystředěním. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1320g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-177 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-177
- EAN: 4946368517315
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
34 575,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 28 575,00 Kč
Podobné výrobky
368-770 - dutinoměr třídotekový 50-63 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-770Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
15 820,75 Kč Cena bez DPH: 13 075,00 Kč
368-765 - dutinoměr třídotekový 16-20 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-765Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
368-777 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-777Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 488,50 Kč Cena bez DPH: 26 850,00 Kč
368-773 - dutinoměr třídotekový 87-100mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-773Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
Tagy: dutinoměr



