Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-773
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 87–100mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 570g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-773 - dutinoměr třídotekový 87-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-773
- EAN: 4946368517766
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
17 575,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
Podobné výrobky
368-993 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-993Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
72 781,50 Kč Cena bez DPH: 60 150,00 Kč
368-772 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-772Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 607,25 Kč Cena bez DPH: 13 725,00 Kč
368-003 - Dutinoměr Mini-Holtest 3-4mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 3-4 mm 368-003Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
368-171 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm TIN
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-171Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
19 299,50 Kč Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
Tagy: dutinoměr





