Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-777
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1300g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-777 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-777
- EAN: 4946368517803
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 488,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 850,00 Kč
Podobné výrobky
368-781 - Holtest 275-300mm T2
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-781Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
40 928,25 Kč Cena bez DPH: 33 825,00 Kč
368-778 - dutinoměr třídotekový 200-225mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-778Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
34 182,50 Kč Cena bez DPH: 28 250,00 Kč
368-911 - sada třídotekových dutinoměrů 6-12 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-911Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která ..
33 002,75 Kč Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
368-906 - sada třídotykových dutinoměrů '2ks, rozsah měření 2-3mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-906Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
67 729,75 Kč Cena bez DPH: 55 975,00 Kč
Tagy: dutinoměr




