Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-770
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–63mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 440g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-770 - dutinoměr třídotekový 50-63 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-770
- EAN: 4946368517735
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 820,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 075,00 Kč
Podobné výrobky
368-779 - dutinoměr třídotekový 225-250mm (bez nastavovacího kroužku a prodl.nástavce)
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-779Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
34 606,00 Kč Cena bez DPH: 28 600,00 Kč
368-180 - dutinoměr třídotykový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-180Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
38 871,25 Kč Cena bez DPH: 32 125,00 Kč
368-911 - sada třídotekových dutinoměrů 6-12 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-911Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která ..
33 002,75 Kč Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
368-164 - dutinoměr třídotekový 12-16 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-164Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
14 520,00 Kč Cena bez DPH: 12 000,00 Kč
Tagy: dutinoměr





