Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-765
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 16–20mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-765 - dutinoměr třídotekový 16-20 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-765
- EAN: 4946368517681
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 797,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Podobné výrobky
368-772 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-772Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 607,25 Kč Cena bez DPH: 13 725,00 Kč
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
145 593,25 Kč Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
368-176 - dutinoměr třídotekový 150-175 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-176Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
33 396,00 Kč Cena bez DPH: 27 600,00 Kč
368-779 - dutinoměr třídotekový 225-250mm (bez nastavovacího kroužku a prodl.nástavce)
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-779Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
34 606,00 Kč Cena bez DPH: 28 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr





