Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-169
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 40–50mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-169 - dutinoměr třídotekový 40-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-169
- EAN: 4946368517230
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 425,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
Podobné výrobky
368-002 - Dutinoměr Mini-Holtest 2,5-3mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 2,5-3 mm 368-002Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dut..
32 518,75 Kč Cena bez DPH: 26 875,00 Kč
368-176 - dutinoměr třídotekový 150-175 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-176Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
33 396,00 Kč Cena bez DPH: 27 600,00 Kč
368-162 - dutinoměr třídotekový 8-10 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-162Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
12 009,25 Kč Cena bez DPH: 9 925,00 Kč
368-166 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-166Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 276,25 Kč Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
Tagy: dutinoměr





