Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 2,5-3 mm 368-002
Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutinoměry vhodné pro měření průměrů malých otvorů. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Jako volitelné příslušenství jsou dostupné ocelové nastavovací kroužky pro přesnější nastavení před měřením.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 2,5–3mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Hmot.: | 88g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-002 - Dutinoměr Mini-Holtest 2,5-3mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-002
- EAN: 4946368080475
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 518,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 875,00 Kč
Podobné výrobky
368-769 - dutinoměř třídotekový 40-50 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-769Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 308,25 Kč Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
368-771 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-771Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 214,00 Kč Cena bez DPH: 13 400,00 Kč
368-004 - Dutinoměr Mini-Holtest 4-5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 4-5 mm 368-004Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
368-174 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-174Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
29 433,25 Kč Cena bez DPH: 24 325,00 Kč
Tagy: dutinoměr




