Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-162
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 100 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 8–10mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokovKužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 60g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-162 - dutinoměr třídotekový 8-10 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-162
- EAN: 4946368517162
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 009,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 925,00 Kč
Podobné výrobky
368-912 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Titanových) 368-912Sada přesných třídotekových dutin..
28 495,50 Kč Cena bez DPH: 23 550,00 Kč
368-777 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-777Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 488,50 Kč Cena bez DPH: 26 850,00 Kč
368-165 - dutinoměr třídotekový 16-20 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-165Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
14 913,25 Kč Cena bez DPH: 12 325,00 Kč
368-167 - dutinoměr třídotekový 25-30 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-167Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 639,25 Kč Cena bez DPH: 12 925,00 Kč
Tagy: dutinoměr




