Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-176
Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Měřicí plochy s titanovým povlakem dávají vynikající životnost a odolnost vůči opotřebení (3 dotykové typy) Třídotekové dutinoměry umožňují stabilní měření s automatickým vystředěním. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1210g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-176 - dutinoměr třídotekový 150-175 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-176
- EAN: 4946368517308
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
33 396,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 27 600,00 Kč
Podobné výrobky
368-172 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-172Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
19 662,50 Kč Cena bez DPH: 16 250,00 Kč
368-776 - dutinoměr třídotekový 150-175 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-776Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 095,25 Kč Cena bez DPH: 26 525,00 Kč
368-167 - dutinoměr třídotekový 25-30 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-167Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 639,25 Kč Cena bez DPH: 12 925,00 Kč
368-992 - sada třídotekových dutinoměrů 20-50 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Legovaná ocel) 368-992Mitutoyo sady analogových duti..
59 955,50 Kč Cena bez DPH: 49 550,00 Kč
Tagy: dutinoměr





