Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-781
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 275–300mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1860g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-781 - Holtest 275-300mm T2
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-781
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
40 928,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 33 825,00 Kč
Podobné výrobky
368-161 - dutinoměr třídotekový 6-8 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-161Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
12 342,00 Kč Cena bez DPH: 10 200,00 Kč
368-915 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-915Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
176 841,50 Kč Cena bez DPH: 146 150,00 Kč
368-769 - dutinoměř třídotekový 40-50 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-769Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 308,25 Kč Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
368-172 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-172Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
19 662,50 Kč Cena bez DPH: 16 250,00 Kč





