Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-178
Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Měřicí plochy s titanovým povlakem dávají vynikající životnost a odolnost vůči opotřebení (3 dotykové typy) Třídotekové dutinoměry umožňují stabilní měření s automatickým vystředěním. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 200–225mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1430g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-178 - dutinoměr třídotekový 200-225 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-178
- EAN: 4946368517322
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
36 360,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 30 050,00 Kč
Podobné výrobky
368-912 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Titanových) 368-912Sada přesných třídotekových dutin..
28 495,50 Kč Cena bez DPH: 23 550,00 Kč
368-180 - dutinoměr třídotykový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-180Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
38 871,25 Kč Cena bez DPH: 32 125,00 Kč
368-166 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-166Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 276,25 Kč Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
368-778 - dutinoměr třídotekový 200-225mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-778Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
34 182,50 Kč Cena bez DPH: 28 250,00 Kč
Tagy: dutinoměr





