Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-766
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 20–25mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 260g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-766 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-766
- EAN: 4946368517698
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 888,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 825,00 Kč
Podobné výrobky
368-181 - dutinoměr třídotekový 275-300mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-181Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
42 834,00 Kč Cena bez DPH: 35 400,00 Kč
368-001 - Dutinoměr Mini-Holtest 2-2,5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 2-2,5 mm 368-001Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dut..
32 518,75 Kč Cena bez DPH: 26 875,00 Kč
368-173 - dutinoměr třídotekový 87-100 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-173Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
20 116,25 Kč Cena bez DPH: 16 625,00 Kč
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
Tagy: dutinoměr





