Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-161
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 100 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 6–8mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelKužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 60g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-161 - dutinoměr třídotekový 6-8 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-161
- EAN: 4946368517155
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 342,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 200,00 Kč
Podobné výrobky
368-774 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-774Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
27 194,75 Kč Cena bez DPH: 22 475,00 Kč
368-768 - dutinoměr třídotekový 30-40 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-768Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 036,00 Kč Cena bez DPH: 11 600,00 Kč
368-914 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-914Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
75 655,25 Kč Cena bez DPH: 62 525,00 Kč
368-174 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-174Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
29 433,25 Kč Cena bez DPH: 24 325,00 Kč
Tagy: dutinoměr





