Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-914
Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dutinoměrů, která nabízí následující výhody: Kompletní sada. Měřicí plochy z tvrdokovu (pro rozsah měření 2 - 6 mm). Kontaktní body s titanovým povlakem (pro rozsah měření > 6 mm), což zvyšuje životnost a odolnost vůči opotřebení. Dodáváno s nastavovacími kroužky a prodlužovacím nástavcem (pro rozsah měření > 6mm).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–100mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 50-63, 62-75, 75-88, 87-100 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokovKužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368-170 / 368-171 / 368-172 / 368-173 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø62 mm (177-314)ø87 mm (177-318) |
| Hmot.: | 2030g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (jen měřicí přístroje)
368-914 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-914
- EAN: 4946368517605
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
75 655,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 62 525,00 Kč
Podobné výrobky
368-772 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-772Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 607,25 Kč Cena bez DPH: 13 725,00 Kč
368-766 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-766Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 888,25 Kč Cena bez DPH: 9 825,00 Kč
368-992 - sada třídotekových dutinoměrů 20-50 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Legovaná ocel) 368-992Mitutoyo sady analogových duti..
59 955,50 Kč Cena bez DPH: 49 550,00 Kč
368-779 - dutinoměr třídotekový 225-250mm (bez nastavovacího kroužku a prodl.nástavce)
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-779Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
34 606,00 Kč Cena bez DPH: 28 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr




