Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-174
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1030g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-174 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-174
- EAN: 4946368517285
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 433,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 325,00 Kč
Podobné výrobky
368-780 - dutinoměr třídotekový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-780Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
36 360,50 Kč Cena bez DPH: 30 050,00 Kč
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
145 593,25 Kč Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
368-767 - dutinoměr třídotekový 25-30 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-767Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
12 705,00 Kč Cena bez DPH: 10 500,00 Kč
368-003 - Dutinoměr Mini-Holtest 3-4mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 3-4 mm 368-003Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
Tagy: dutinoměr





