Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-768
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 30–40mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 290g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-768 - dutinoměr třídotekový 30-40 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-768
- EAN: 4946368517711
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 036,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 600,00 Kč
Podobné výrobky
368-991 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-991Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
25 984,75 Kč Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
368-004 - Dutinoměr Mini-Holtest 4-5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 4-5 mm 368-004Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
368-912 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Titanových) 368-912Sada přesných třídotekových dutin..
28 495,50 Kč Cena bez DPH: 23 550,00 Kč
368-162 - dutinoměr třídotekový 8-10 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-162Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
12 009,25 Kč Cena bez DPH: 9 925,00 Kč
Tagy: dutinoměr





