Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 5-6 mm 368-005
Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutinoměry vhodné pro měření průměrů malých otvorů. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Jako volitelné příslušenství jsou dostupné ocelové nastavovací kroužky pro přesnější nastavení před měřením.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 5–6mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Hmot.: | 91g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-005 - Dutinoměr Mini -Holtest 5-6mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-005
- EAN: 4946368080505
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 954,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
Podobné výrobky
368-771 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-771Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 214,00 Kč Cena bez DPH: 13 400,00 Kč
368-764 - dutinoměr třídotekový 12-16 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-764Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 616,00 Kč Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
368-177 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-177Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
34 575,75 Kč Cena bez DPH: 28 575,00 Kč
Tagy: dutinoměr




