Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-764
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 12–16mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-764 - dutinoměr třídotekový 12-16 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-764
- EAN: 4946368517674
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 616,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
Podobné výrobky
368-914 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-914Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
75 655,25 Kč Cena bez DPH: 62 525,00 Kč
368-906 - sada třídotykových dutinoměrů '2ks, rozsah měření 2-3mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-906Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
67 729,75 Kč Cena bez DPH: 55 975,00 Kč
368-765 - dutinoměr třídotekový 16-20 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-765Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
Tagy: dutinoměr





