Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 4-5 mm 368-004
Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutinoměry vhodné pro měření průměrů malých otvorů. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Jako volitelné příslušenství jsou dostupné ocelové nastavovací kroužky pro přesnější nastavení před měřením.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 4–5mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Hmot.: | 91g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-004 - Dutinoměr Mini-Holtest 4-5mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-004
- EAN: 4946368080499
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 954,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
Podobné výrobky
368-774 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-774Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
27 194,75 Kč Cena bez DPH: 22 475,00 Kč
368-174 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-174Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
29 433,25 Kč Cena bez DPH: 24 325,00 Kč
368-993 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-993Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
72 781,50 Kč Cena bez DPH: 60 150,00 Kč
368-773 - dutinoměr třídotekový 87-100mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-773Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
Tagy: dutinoměr





