Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-769
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 40–50mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-769 - dutinoměř třídotekový 40-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-769
- EAN: 4946368517728
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 308,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
Podobné výrobky
368-172 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-172Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
19 662,50 Kč Cena bez DPH: 16 250,00 Kč
368-778 - dutinoměr třídotekový 200-225mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-778Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
34 182,50 Kč Cena bez DPH: 28 250,00 Kč
368-991 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-991Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
25 984,75 Kč Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
368-771 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-771Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 214,00 Kč Cena bez DPH: 13 400,00 Kč
Tagy: dutinoměr





