Horizontální páčkový úchylkoměr 513-414-10E
Číselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), které nabízí následující výhody: Extrémně zvýšená odolnost, citlivost a viditelnost. Neoslňující čistá krystalová plocha umožňuje snadné čtení dělení stupnice. O-kroužek těsnění na vnějším prstenci poskytuje snadné otáčení a zaručuje vysokou odolnost vůči prachu a vodě pronikající do číselníku. Délka doteku je vyznačena na ciferníku. Vícevrstvý krystalický povlak chrání povrch před poškrábáním.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Funkce: | Basic set |
| Roz. měř.: | 0,5mm |
| Číselníkové odečítání: | 0-25-0 |
| Děl. stup.: | 0,01mm |
| MPE všech 10 otáček stupnice: | 5µm |
| MPE rozsah měření: | 10µm |
| Chyba hystereze měření: | 4µm |
| R MPE Opakovatelnost: | 3µm |
| Měř. síla: | 0.01-0.2N |
| Dotek ø 2 mm, tvrdokov, obj.č.: | 131324 |
| Měřicí dotek: | Závit M 1,7 x 0,35 mm |
| Poznámka: | Basic set |
| Hmot.: | 45g |
Obsah balení
- V pouzdře s upínací stopkou ø8 mm
- dotek ø2 mm
513-414-10E - Páčkový úchylkoměr 0,5mm/0,01mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 513-414-10E
- EAN: 4946368675633
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 172,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 275,00 Kč
Podobné výrobky
513-474-10E - Páčkový úchylkoměr 0,8mm/0,01mm s rubínovým dotekem
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-474-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
3 962,75 Kč Cena bez DPH: 3 275,00 Kč
513-426-10E - Úchylkoměr páčkový 1,5 mm/0,01 mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-426-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
5 293,75 Kč Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
513-475-10E - Horizontální-Páčkový úchylkoměr 0,2mm, 0,002mm, rubínový dotek
Horizontální-Páčkový úchylkoměr 513-475-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), které nabízí..
4 961,00 Kč Cena bez DPH: 4 100,00 Kč
513-464-10E - Horizontální páčkový úchylkoměr
Horizontální páčkový úchylkoměr, kompaktní 513-464-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), k..
5 051,75 Kč Cena bez DPH: 4 175,00 Kč
Tagy: úchylkoměr





