Horizontální páčkový úchylkoměr 513-426-10E
Mitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových úchylkoměrů s dlouhým dotekem (nebo číselníkových páčkových úchylkoměrů, DTI) vhodných pro vyrovnávací operace na obráběcích strojích a podobné aplikace. Tyto úchylkoměry se automaticky přizpůsobí požadovanému směru měření v místě kontaktu a pohyb pomocí diamantových ložisek poskytuje menší tření a kontakt pro plynulé a přesné ovládání. Dodáváno se základní sadou upevňovacího příslušenství.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Funkce: | Basic set |
| Roz. měř.: | 1,5mm |
| Číselníkové odečítání: | 0-25-0 |
| Děl. stup.: | 0,01mm |
| MPE všech 10 otáček stupnice: | 5µm |
| Libovolná1 otáčka: | 10µm |
| MPE rozsah měření: | 16µm |
| Chyba hystereze měření: | 4µm |
| R MPE Opakovatelnost: | 3µm |
| Měř. síla: | 0.01-0.4N |
| Dotek ø 2 mm, tvrdokov, obj.č.: | 137557 |
| Měřicí dotek: | Závit M 1,7 x 0,35 mm |
| Poznámka: | Basic set |
| Hmot.: | 45g |
Obsah balení
- V pouzdře s upínací stopkou ø8 mm
- dotek ø2 mm
513-426-10E - Úchylkoměr páčkový 1,5 mm/0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 513-426-10E
- EAN: 4946368675978
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 293,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
Podobné výrobky
513-484-10E - TI-313EX Úchylkoměr páčkový dělení stupnice 0,01
Páčkový úchylkoměr - Rovnoběžné provedení 513-484-10EMitutoyo univerzální provedení páčkových úchylk..
4 446,75 Kč Cena bez DPH: 3 675,00 Kč
513-464-10E - Horizontální páčkový úchylkoměr
Horizontální páčkový úchylkoměr, kompaktní 513-464-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), k..
5 051,75 Kč Cena bez DPH: 4 175,00 Kč
Páčkový úchylkoměr vodorovného provedení (číselník pod úhlem 20°), rozsah 1,6 / 0,002 mm - 513-445-10E
Páčkový úchylkoměr - vertikální provedení 513-445-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), kt..
6 080,25 Kč Cena bez DPH: 5 025,00 Kč
513-405-10E - Úchylkoměr páčkový 0,2 mm/0,002 mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-405-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
4 144,25 Kč Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
Tagy: úchylkoměr





