Horizontální páčkový úchylkoměr 513-474-10E
Mitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových úchylkoměrů (nebo číselníkových páčkových úchylkoměrů, DTI) vhodných pro vyrovnávací operace na obráběcích strojích a podobné aplikace. Tyto úchylkoměry se automaticky přizpůsobí požadovanému směru měření v místě kontaktu a pohyb pomocí diamantových ložisek poskytuje menší tření a kontakt pro plynulé a přesné ovládání. Dodáváno se základní sadou upevňovacího příslušenství a dotekem s rubínovou kuličkou.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Funkce: | Basic set - Ruby contact point |
| Roz. měř.: | 0,8mm |
| Číselníkové odečítání: | 0-40-0 |
| Děl. stup.: | 0,01mm |
| MPE všech 10 otáček stupnice: | 5µm |
| Libovolná1/2 otáčky: | 6µm |
| MPE rozsah měření: | 8µm |
| Chyba hystereze měření: | 3µm |
| R MPE Opakovatelnost: | 3µm |
| Měř. síla: | 0.01-0.3N |
| Rubínový dotek ø2 mm, obj. č.: | 21CZA201 |
| Měřicí dotek: | Závit M 1,7 x 0,35 mm |
| Poznámka: | Basic set - Ruby contact point |
| Hmot.: | 45g |
Obsah balení
- V pouzdře s upínací stopkou ø8 mm
- dotek ø2 mm
513-474-10E - Páčkový úchylkoměr 0,8mm/0,01mm s rubínovým dotekem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 513-474-10E
- EAN: 4946368675749
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 962,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 275,00 Kč
Podobné výrobky
513-464-10E - Horizontální páčkový úchylkoměr
Horizontální páčkový úchylkoměr, kompaktní 513-464-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), k..
5 051,75 Kč Cena bez DPH: 4 175,00 Kč
513-405-10E - Úchylkoměr páčkový 0,2 mm/0,002 mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-405-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
4 144,25 Kč Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
513-415-10E - Páčkový úchylkoměr 1,0 mm/0,01 mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-415-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
513-424-10E - Úchylkoměr páčkový 0,5 mm/0,01 mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-424-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
5 051,75 Kč Cena bez DPH: 4 175,00 Kč
Tagy: úchylkoměr





