Horizontální-Páčkový úchylkoměr 513-475-10E
Číselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), které nabízí následující výhody: Extrémně zvýšená odolnost, citlivost a viditelnost. Neoslňující čistá krystalová plocha umožňuje snadné čtení dělení stupnice. O-kroužek těsnění na vnějším prstenci poskytuje snadné otáčení a zaručuje vysokou odolnost vůči prachu a vodě pronikající do číselníku. Délka doteku je uvedena na ciferníku.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Funkce: | Basic set - Ruby contact point |
| Roz. měř.: | 0,2mm |
| Číselníkové odečítání: | 0-100-0 |
| Děl. stup.: | 0,002mm |
| MPE všech 10 otáček stupnice: | 2µm |
| Libovolná1/2 otáčky: | 3µm |
| MPE rozsah měření: | 3µm |
| Chyba hystereze měření: | 2µm |
| R MPE Opakovatelnost: | 1µm |
| Měř. síla: | 0,01 - 0,3N |
| Rubínový dotek ø2 mm, obj. č.: | 21CZB068 |
| Měřicí dotek: | Závit M 1,7 x 0,35 mm |
| Poznámka: | Basic set - Ruby contact point |
| Hmot.: | 45g |
Obsah balení
- V pouzdře s upínací stopkou ø8 mm
- dotek ø2 mm
513-475-10E - Horizontální-Páčkový úchylkoměr 0,2mm, 0,002mm, rubínový dotek
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 513-475-10E
- EAN: 4946368676159
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 961,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 100,00 Kč
Podobné výrobky
513-466-10E - Horizontální páčkový úchylkoměr 0,5mm, 0,01mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-466-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), které nabízí..
5 233,25 Kč Cena bez DPH: 4 325,00 Kč
Páčkový úchylkoměr vodorovného provedení (číselník pod úhlem 20°), rozsah 1,6 / 0,002 mm - 513-445-10E
Páčkový úchylkoměr - vertikální provedení 513-445-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), kt..
6 080,25 Kč Cena bez DPH: 5 025,00 Kč
513-426-10E - Úchylkoměr páčkový 1,5 mm/0,01 mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-426-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
5 293,75 Kč Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
513-425-10E - Úchylkoměr páčkový 0,6 mm/0,002 mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-425-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
5 687,00 Kč Cena bez DPH: 4 700,00 Kč
Tagy: úchylkoměr





