Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-911
Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která nabízí následující výhody: Stabilní měření díky automatickému vystředění. Měřicí plochy z tvrdokovu (pro rozsah měření 2 - 6 mm). Se dvěma nastavovacími kroužky a jedním prodlužovacím nástavcem.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 6–12mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 6-8, 8-10, 10-12 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokovKužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368-161 / 368-162 / 368-163 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø8 mm (177-125)ø10 mm (177-126) |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Včetně krabice
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (pouze měřicí přístroje)
368-911 - sada třídotekových dutinoměrů 6-12 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-911
- EAN: 4946368517575
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
33 002,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
Podobné výrobky
368-780 - dutinoměr třídotekový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-780Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
36 360,50 Kč Cena bez DPH: 30 050,00 Kč
368-177 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-177Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
34 575,75 Kč Cena bez DPH: 28 575,00 Kč
368-777 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-777Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 488,50 Kč Cena bez DPH: 26 850,00 Kč
368-775 - dutinoměr třídotekový 125-150 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-775Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
29 221,50 Kč Cena bez DPH: 24 150,00 Kč
Tagy: dutinoměr




