Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-775
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1110g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-775 - dutinoměr třídotekový 125-150 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-775
- EAN: 4946368517780
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 221,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 150,00 Kč
Podobné výrobky
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
145 593,25 Kč Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
368-765 - dutinoměr třídotekový 16-20 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-765Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
368-769 - dutinoměř třídotekový 40-50 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-769Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 308,25 Kč Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
368-003 - Dutinoměr Mini-Holtest 3-4mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 3-4 mm 368-003Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
Tagy: dutinoměr




