Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-906
Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dutinoměrů, která nabízí následující výhody: Kompletní sada. Měřicí plochy z tvrdokovu (pro rozsah měření 2 - 6 mm). Kontaktní body s titanovým povlakem (pro rozsah měření > 6 mm), což zvyšuje životnost a odolnost vůči opotřebení. Dodáváno s nastavovacími kroužky a prodlužovacím nástavcem (pro rozsah měření > 6mm).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 2–3mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 2-2,5, 2,5-3 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368‑001 / 368‑002 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø2,5 mm (177-208) |
| Hmot.: | 310g |
Obsah balení
- Včetně krabice
- klíče
- nastavovacího kroužku
- kontrolního certifikátu (pouze měřicí přístroje)
368-906 - sada třídotykových dutinoměrů '2ks, rozsah měření 2-3mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-906
- EAN: 4946368082028
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
67 729,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 55 975,00 Kč
Podobné výrobky
368-164 - dutinoměr třídotekový 12-16 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-164Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
14 520,00 Kč Cena bez DPH: 12 000,00 Kč
368-914 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-914Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
75 655,25 Kč Cena bez DPH: 62 525,00 Kč
368-912 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Titanových) 368-912Sada přesných třídotekových dutin..
28 495,50 Kč Cena bez DPH: 23 550,00 Kč
368-169 - dutinoměr třídotekový 40-50 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-169Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
16 425,75 Kč Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
Tagy: dutinoměr





