Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-164
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 12–16mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-164 - dutinoměr třídotekový 12-16 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-164
- EAN: 4946368517186
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 520,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 000,00 Kč
Podobné výrobky
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
145 593,25 Kč Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
368-764 - dutinoměr třídotekový 12-16 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-764Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 616,00 Kč Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
368-169 - dutinoměr třídotekový 40-50 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-169Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
16 425,75 Kč Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
368-768 - dutinoměr třídotekový 30-40 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-768Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 036,00 Kč Cena bez DPH: 11 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr




