Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 3-4 mm 368-003
Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutinoměry vhodné pro měření průměrů malých otvorů. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Jako volitelné příslušenství jsou dostupné ocelové nastavovací kroužky pro přesnější nastavení před měřením.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 3–4mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Hmot.: | 91g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-003 - Dutinoměr Mini-Holtest 3-4mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-003
- EAN: 4946368080482
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 954,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
Podobné výrobky
368-772 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-772Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 607,25 Kč Cena bez DPH: 13 725,00 Kč
368-163 - dutinoměr třídotekový 10-12mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-163Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
12 009,25 Kč Cena bez DPH: 9 925,00 Kč
368-774 - dutinoměr třídotekový 100-125 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-774Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
27 194,75 Kč Cena bez DPH: 22 475,00 Kč
368-764 - dutinoměr třídotekový 12-16 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-764Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 616,00 Kč Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr




