Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-171
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 62–75mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 450g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-171 - dutinoměr třídotekový 62-75 mm TIN
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-171
- EAN: 4946368517254
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 299,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
Podobné výrobky
368-911 - sada třídotekových dutinoměrů 6-12 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-911Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která ..
33 002,75 Kč Cena bez DPH: 27 275,00 Kč
368-166 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-166Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 276,25 Kč Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
368-179 - dutinoměr třídotekový 225-250 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-179Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
37 328,50 Kč Cena bez DPH: 30 850,00 Kč
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
Tagy: dutinoměr





