Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-767
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 25–30mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 280g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-767 - dutinoměr třídotekový 25-30 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-767
- EAN: 4946368517704
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 705,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 500,00 Kč
Podobné výrobky
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
368-168 - dutinoměr třídotekový 30-40 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-168Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
16 183,75 Kč Cena bez DPH: 13 375,00 Kč
368-775 - dutinoměr třídotekový 125-150 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-775Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
29 221,50 Kč Cena bez DPH: 24 150,00 Kč
368-915 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-915Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
176 841,50 Kč Cena bez DPH: 146 150,00 Kč
Tagy: dutinoměr





