Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-168
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 30–40mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 290g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-168 - dutinoměr třídotekový 30-40 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-168
- EAN: 4946368517223
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 183,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 375,00 Kč
Podobné výrobky
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
368-777 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-777Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 488,50 Kč Cena bez DPH: 26 850,00 Kč
368-170 - dutinoměr třídotekový 50-63 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-170Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
18 482,75 Kč Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
368-779 - dutinoměr třídotekový 225-250mm (bez nastavovacího kroužku a prodl.nástavce)
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-779Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
34 606,00 Kč Cena bez DPH: 28 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr




