Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-181
Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Měřicí plochy s titanovým povlakem dávají vynikající životnost a odolnost vůči opotřebení (3 dotykové typy) Třídotekové dutinoměry umožňují stabilní měření s automatickým vystředěním. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 275–300mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1870g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-181 - dutinoměr třídotekový 275-300mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-181
- EAN: 4946368517353
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
42 834,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 35 400,00 Kč
Podobné výrobky
368-766 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-766Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 888,25 Kč Cena bez DPH: 9 825,00 Kč
368-769 - dutinoměř třídotekový 40-50 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-769Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 308,25 Kč Cena bez DPH: 11 825,00 Kč
368-914 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-914Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
75 655,25 Kč Cena bez DPH: 62 525,00 Kč
368-003 - Dutinoměr Mini-Holtest 3-4mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 3-4 mm 368-003Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
Tagy: dutinoměr




