Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-173
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 87–100mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 580g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-173 - dutinoměr třídotekový 87-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-173
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 116,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 625,00 Kč
Podobné výrobky
368-776 - dutinoměr třídotekový 150-175 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-776Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 095,25 Kč Cena bez DPH: 26 525,00 Kč
368-001 - Dutinoměr Mini-Holtest 2-2,5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 2-2,5 mm 368-001Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dut..
32 518,75 Kč Cena bez DPH: 26 875,00 Kč
368-913 - sada třídotekových dutinoměrů 20-50 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-913Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která ..
65 340,00 Kč Cena bez DPH: 54 000,00 Kč
368-780 - dutinoměr třídotekový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-780Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
36 360,50 Kč Cena bez DPH: 30 050,00 Kč
Tagy: dutinoměr





