Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-913
Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která nabízí následující výhody: Stabilní měření díky automatickému vystředění. Měřicí plochy z tvrdokovu (pro rozsah měření 2 - 6 mm). Se dvěma nastavovacími kroužky a jedním prodlužovacím nástavcem.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 20–50mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 20-25, 25-30, 30-40, 40-50 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokovKužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368-166 / 368-167 / 368-168 / 368-169 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø25 mm (177-139)ø40 mm (177-290) |
| Hmot.: | 960g |
Obsah balení
- Včetně krabice
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (pouze měřicí přístroje)
368-913 - sada třídotekových dutinoměrů 20-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-913
- EAN: 4946368517599
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
65 340,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 54 000,00 Kč
Podobné výrobky
368-915 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-915Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
176 841,50 Kč Cena bez DPH: 146 150,00 Kč
368-773 - dutinoměr třídotekový 87-100mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-773Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
145 593,25 Kč Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
368-168 - dutinoměr třídotekový 30-40 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-168Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
16 183,75 Kč Cena bez DPH: 13 375,00 Kč
Tagy: dutinoměr





