Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-165
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 16–20mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 160g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-165 - dutinoměr třídotekový 16-20 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-165
- EAN: 4946368517193
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 913,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 325,00 Kč
Podobné výrobky
368-778 - dutinoměr třídotekový 200-225mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-778Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
34 182,50 Kč Cena bez DPH: 28 250,00 Kč
368-991 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-991Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
25 984,75 Kč Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
368-005 - Dutinoměr Mini -Holtest 5-6mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 5-6 mm 368-005Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
368-906 - sada třídotykových dutinoměrů '2ks, rozsah měření 2-3mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-906Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
67 729,75 Kč Cena bez DPH: 55 975,00 Kč
Tagy: dutinoměr





