Třmenový mikrometr 650-675 mm 103-163
Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vybaveny řehtačkou pro zajištění konstantní měřicí síly.
| Model: | OM-675 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 650–675mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±9 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 8 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 8 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 5200g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-163 - Mikrometr třmenový 650-675mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-163
- EAN: 4946368004280
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
35 695,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 29 500,00 Kč
Podobné výrobky
103-147-10 - Mikrometr třmenový 250-275mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 250-275 mm 103-147-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
9 649,75 Kč Cena bez DPH: 7 975,00 Kč
293-250-30 - Mikrometr třmenový digitální 100-125 mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-250-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
21 749,75 Kč Cena bez DPH: 17 975,00 Kč
103-167 - Mikrometr třmenový 750-775mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 750–775 mm Mitutoyo 103-167Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 75..
42 682,75 Kč Cena bez DPH: 35 275,00 Kč
104-144A - Mikrometr třmenový 500-600 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-144AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
41 442,50 Kč Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
Tagy: mikrometr




