Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-144A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 500–600mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±12 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 8 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Nastavovací měrky: | 4 (500, 525, 550, 575 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 4 |
| Hmotnost: | 6,35kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (4 pcs.)
- anvils (4 pcs.)
104-144A - Mikrometr třmenový 500-600 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-144A
- EAN: 4946368215167
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
41 442,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
Podobné výrobky
104-142A - Mikrometr třmenový 300-400mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-142AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
26 468,75 Kč Cena bez DPH: 21 875,00 Kč
103-174 - Mikrometr třmenový. 925-950mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 925–950 mm Mitutoyo 103-174Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 92..
54 571,00 Kč Cena bez DPH: 45 100,00 Kč
293-585 - Mikrometr třmenový digitální MDC 375-400 mm
Digitální mikrometr 293-585DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 340,75 Kč Cena bez DPH: 25 075,00 Kč
293-256-30 - Mikrometr třmenový digitální 250-275mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-256-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
24 139,50 Kč Cena bez DPH: 19 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





