Třmenový mikrometr 250-275 mm 103-147-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 250–275mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1405g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-147-10 - Mikrometr třmenový 250-275mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-147-10
- EAN: 4946368215037
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 649,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 975,00 Kč
Podobné výrobky
103-142-10 - Mikrometr třmenový 125-150mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 125-150 mm 103-142-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
6 261,75 Kč Cena bez DPH: 5 175,00 Kč
104-145A - Mikrometr třmenový 600-700 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-145AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
45 223,75 Kč Cena bez DPH: 37 375,00 Kč
293-587 - Mikrometr třmenový digitální MDC 425-450 mm
Digitální mikrometr 293-587DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
123-106 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 125-150 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 125-150 mm 123-106Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 947,00 Kč Cena bez DPH: 10 700,00 Kč
Tagy: mikrometr





