Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-103
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření šířek, výšek a hloubek spojů (švů) ocelových plechovek.
| Model: | CSM3-13 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–13mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Poznámka: | Pro ocelové plechovky |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø5 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø13 mm |
| Hmot.: | 65g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
147-103 - Mikrometr třmenový 0-13mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-103
- EAN: 4946368020365
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 228,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 800,00 Kč
Podobné výrobky
147-202 - Mikrometr třmenový 0-13mm
Třmenový mikrometr pro přesnou kontrolu švů konzerv a plechovek 147-202Mitutoyo noniové třmenové mik..
7 925,50 Kč Cena bez DPH: 6 550,00 Kč
112-401 - Mikrometr třmenový s měř.hroty
Třmenový mikrometr na měření výšky zřasení 0-25 mm 112-401Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatř..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
16 546,75 Kč Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
114-102 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





