Třmenový mikrometr na měření výšky zřasení 0-25 mm 112-401
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem umožňující měření výšky pájených elektrických kontaktů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | S aretacíø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm (342-271-30, 112-401)Bez aretaceø 6,35 mm, stoupání vřetene 10 mm (342-451-20) |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Přibl. 2,4 roku (342-271-30),5 let při běžném používání(342-451-20) |
| Hmot.: | 165g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
112-401 - Mikrometr třmenový s měř.hroty
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-401
- EAN: 4946368009735
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 105,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
Podobné výrobky
115-215 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-215Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 322,25 Kč Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
293-230-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-230-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
102-701 - Mikrometr s řehtačkovým bubínkem 0-25mm/0,01mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 25 mm 102-701Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombi..
2 389,75 Kč Cena bez DPH: 1 975,00 Kč
Tagy: mikrometr





